Літо ... Його чекають всі - і діти, і дорослі. Ось ще трохи - і воно настане. Кожен вже запланував на літо багато цікавих справ. Але чи все ви згадали, яке воно, літо?
Чим можна зайнятися влітку? Що роблять влітку діти? Про все це можна дізнатися, прочитавши твори про літо.
Тема літа відображена в багатьох дитячих віршах і оповіданнях, адже саме літо асоціюється в нас з відпочинком й іграми на свіжому повітрі, з сонцем, річкою і морем, фруктами та ягодами прямо із садка.
А також жодне літо не проходить без мандрівок до лісу. Саме для таких сімейних подорожей вивчіть із дитиною пісню про літо.
Пословицы и поговорки о ценности книг помогают подрастающему поколению понять важность чтения и бережного отношения к книге.
В пословицах изложены данные об истории, восприятии событий, ценностях народа. Важный фактор: дошедшие до нашего времени пословицы прошли строгую проверку веками и поколениями. Они стали неотъемлемой частью родной речи, которая стала бы пресной и тусклой без этого фольклорного жанра. Краткость изложения -отличительная черта пословиц о книге.
Книга - первый носитель информации в письменном виде. При помощи книг легче передавать знания, ведь заучить все факты даже по одной тематике невозможно. Зато поставив на полку книгу вы будете знать, что при необходимости в любое время сможете воспользоваться данными, что в ней запечатлены. Книга - источник знаний, мудрости и осведомленности. В народном фольклоре люди не могли забыть о книгах.Пословиц о книгах создано много. С детства пословица указывает ребенку на то, что книгу нужно любить, ведь она многое рассказывает о тебе самом, поможет найти выход при проблеме и даже может изменить мировоззрение человека. Давайтепознакомимся с некоторыми пословицами о книге:
Детская потешка представляет собой один из жанров устного народного творчества и является замечательным подспорьем для развития навыков общения у маленького ребёнка . Данный жанр предназначен для того, чтобы малыш смог быстрее овладеть навыками разговорной речи и понимать окружающих. Помимо этого,детские потешки помогаютвыполнять некоторые движения и жесты в тот момент,когда это необходимо в процессе обучения. В данном жанре принято, чтобы жест сопровождал слово, в отличие от считалок, где самым главным считаются жесты. На этой странице собраныодни из самых лучших детских потешек для самых маленьких деток.
Обучение малыша происходит в процессе познавательной и невероятно увлекательной игры. Главный принцип игры заключается в том, чтобы ребенок выполнил действие, которое назвал взрослый. Возьмем, к примеру,популярную игру «ладушки». При слове «ладушки» ребенок должен хлопнуть в ладоши, а когда взрослый говорит «на головку сели», то малыш должен коснуться руками головы. Со временем ребенок начинает привыкать к игре, овладевает той речью и командами, которые слышит. В конце концов, малыш сам сможет назвать для взрослого команду. Выберите любые детские потешки для самых маленькихиз представленных ниже и поиграйте со своим малышом в увлекательную игру,в процессе которой простые действия сопровождаются словами из потешки.
Діти, які відвідують дитячі садки , з нетерпінням чекають випускного балу – першого офіційного торжества в житті маленького чоловічка. Перш за все варто пам’ятати, що випускний в дитячому саду – це свято для дітей.
Поради по організації випускного в дитячому саду
1. У свята повинна бути основа: сюжет казки, навколо якого будуть проходити події казковий паровозик, який їде по станціях, а станції – це виступи дітей політ на космічному кораблі і зупинки на різних планетах. На кожній планеті – виступ випускників дитячого саду
2. Хороший варіант проведення випускного в дитячому саду, коли в ролі ведучих виступають казкові герої, які упереміш з загадками і жартами представляють виступи дітей.
Новорічна ялинка для дитини – це завжди подія. А якщо на ялинці поруч з іграшками буде висіти смачне новорічне печиво, зроблене разом з мамою, то новорічне свято перетвориться на справжнє чудо. Тому для казкового свята знайдіть трохи часу і приготуйте з дитиною новорічне імбирне печиво на ялинку.
Рецепт імбирного печива
Для імбирного печива знадобиться:
375 г пшеничного борошна 125 г розм’якшеного масла 125 г цукру (краще коричневого) 2 столових ложки рідкого меду 1 чайна ложка меленого імбиру
Основним символом Дня Святого Миколая є медові прянички, які називають миколайчиками. Існує повір’я, що Святий Миколай разом зі своїми помічниками-янголятками напередодні свята випікає печиво.
У статті розповідається, як виготовити разом з дитиною невигадливу вітальну листівку своїми руками – «Вазон з тюльпанами». Для виготовлення листівки знадобиться:
Виготовлення виробів з паперу не тільки приємне, але й дуже корисне заняття для діток. Займаючись ручною працею, дитина розвивають дрібну моторику, увагу, образне мислення, вчиться доводити розпочату роботу до кінця і планувати свою діяльність. Виготовлення виробів з паперу розвиває художній смак, уяву і інтерес до творчості.
Такі квіти з паперу можуть створювати за допомогою дорослих навіть малюки.